Reference

Napište mi svůj názor

 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
12 entries.
Tereza z místa Kutná Hora wrote on 06/07/2020 at 11:51:
Péťa vše srozumitelně vysvětlí, je trpělivá a vždy se snaží vyjít vstříc, i co se domlouvání jízd týče. Rozhodně můžu doporučit, za celou dobu obrovská spokojenost!
Sebastián z místa Kutná Hora wrote on 25/06/2020 at 8:52:
Doporučuji, vřele! Tato autoškola vám umožní naučit se v klidu, bez stresu pod vedením profesionálů. Jezdil jsem s Petrou i s nejslavnějším rodákem kutnohorským - s Tomášem. Petra je nesmírně pozorná, vytvoří vám potřebné stereotypy tím, že vám tu věc bude opakovat klidně dvacetkrát; Tomáš je velký kliďas, skvěle se v řízení vyzná. Na každý pád Vám oba připraví ideální podmínky pro získání "driving licence" a o stresu ani moc nebudete vědět! 🙂 Na kolínsku jasná volba č.1.
Kateřina z místa Kutná Hora wrote on 24/06/2020 at 14:06:
Péťa je moc hodná a trpělivá instruktorka, vše srozumitelně vysvětlí a naučí. Všem mohu jen doporučit! ❤️
Kristýna z místa Vrdy wrote on 24/06/2020 at 13:45:
Hodně dlouho jsem tápala kam si půjdu dělat autoškolu, jelikož se nechám snadno vystresovat, hledala jsem lektora který bude v klidu. Nemohla jsem udělat nic lepšího, než se přihlásit k Péťe. Péťa je hodná, hodně trpělivá a rozhodně na žáky nekřičí. A to kolikrát jsem si to vážně zasloužila 🙂 Vše vysvětlí srozumitelně a po lopatě. Jsem naprosto spokojená.
Daniela z místa Praha wrote on 23/06/2020 at 18:26:
Nejlepší autoškola kam sem mohla přestoupit! Měla jsem obrovský strach z autoškoly, ale po hodině tady jsem zjistila, že autoškola nemusí být vždycky zlo a nakonec jsem si to i užila! To co jsem se naučila tady za pár hodin, jsem se nenaučila v původní autoškole za celou dobu. Takže můžu jedině doporučit! A jsem vděčná, že jsem mohla tuto autoškolu navštěvovat.
Filip z místa Kutná Hora wrote on 23/05/2020 at 12:42:
Měl jsem velký strach z autoškoly a jsem rád, že jsem si vybral zrovna Péťu. Péťa je prostě člověk na svém místě kterého práce baví a dokáže s kamarádským přístupem všechno vysvětlit a naučit. Když se člověku něco nepovede tak všechno s klidem vysvětlí. A co se týče kolegy Tomáše tak ten je taky super. Nemůžu jinak než 100% doporučit 😄👌
Petra z místa Kutná Hora wrote on 28/02/2020 at 13:55:
Naprostá spokojenost, Péťa všechno vysvětlí, nenervuje, dá se s ní na všem domluvit - prostě pecka. V Péťe najdete novou kamarádku, se kterou se dá bavit naprosto o všem. Stoprocentně doporučuji 😊
Ifka z místa Červené Janovice wrote on 05/08/2019 at 16:32:
Z Autoškoly jsem měla hrůzu,ale co jsem poznala Péťu 50% stresu opadlo. Petra je rozhodně výborná učitelka,ale při těch hodinách mi spíš přišlo,že je jak moje starší sestra,nebo velmi dobrá kamarádka. Co jsem zažila a viděla,bere své klienty jak svoje děti,učí je krůček po krůčku co a jak,je velmi trpělivá a laskavá. Chápe,že učený z nebe nespadl a díky tomu jsou jízdy s ní o dost príj. Rozhodně velké plus přidávám tomu,že Péťa vás nepřipravený nepošle do víru velkoměsta jako většina autoškol
Helena z místa Červené Janovice wrote on 22/04/2019 at 10:24:
Péťa je úžasná instruktorka👍 Absolvovala jsem u Péťy klasický kurz, přitom jsem moc ocenila, že je důsledná a vyžadovala, abych se poctivě a průběžně učila všechny předpisy a značky😓 Během jízd jsme tak opakovaly teorii i praxi řízení auta, což mě motivovalo, abych se na předpisy občas koukla. Autoškola s Péťou pro mě byla zároveň i zábava😄 S klidem a přehledem vás naučí to, co jako řidič bezpečného provozu budete potřebovat:-)
Žaneta z místa Kutná Hora wrote on 10/04/2019 at 15:43:
Kdyby člověk měl sepsat vše, tak je tu pořádný sloh. Péťa je super člověk po stránce osobní a zároveň profesionál po stránce pracovní. Absolvovala jsem u ní rychlokurz a i za velmi krátkou dobu mě toho dokázala spoustu naučit a měla jsem každou jízdu radost z dalších pokroků 🙂 S Péťou je sranda, dokáže lidi motivovat, vysvětluje a nekřičí, takže pro mě perfektní instruktorka, která mě i ve pozdějším věku (rozuměj ne v 18) přesvědčila k tomu, abych se nebála a abych řídila, a dokonce i zvládla rychlokurz 🙂 Za všechno děkuji! A mohu jedině doporučit 🙂
Z z místa Kolín wrote on 12/09/2018 at 8:44:
Péťa je skvělá instruktorka. Žádný problem. Všechno vysvětlí. Popřípadně i ukáže. Klidná. A hlavně naučí. 💪❤
Tomáš z místa Kutná Hora wrote on 05/08/2017 at 9:51:
Naprosto skvělá instruktorka autoškoly! 🙂 Musím Všem doporučit, nekřičí, nenervuje Vás, upovídaná prostě super parťačka do auta! 5/5!